Pobočka Elánku

Hořovice - žlutá

Zámecká 1615, Hořovice 26801 (1.patro)

Otevřeno od 1. 11. 2020.

Školkové prázdniny:
1.7.2024 - 12.7.2024
25.10. 2024
15.11.2024
23.12.2024 - 31.12.2024

 

Každý všední den od 8:30 - 15:00 hod.

(možnost zájmových aktivit 7.30 - 8.30 a 15.00 - 17.00)

 

 

 

 

 • Zázemí máme ve zcela nových prostorách v 1.patře nad kavárnou Bistro-Vino-Caffe Zahrádka.
 • Přijímáme děti od 1 roku a děti od nás mohou jít až do školy.
 • Maximalizujeme pobyt venku za každého počasí, venku nás s dětmi nejčastěji potkáte v Remízku, v Panské zahradě, v zámeckém parku nebo v lesoparku Dražovka. 
 • Kapacita skupiny je 12 dětí, minimum jsou 2 tety na skupinu.
 • Zakládáme si na zdravé stravě, kterou mají děti rády a naše na míru sestavené jídelníčky splňují výživové normy pro dané věkové kategorie.
 • Program: pobyt venku 2x denně za každého počasí, individuální adaptace, cvičení s fyzioterapeutem, sokolské cvičení, jóga pro děti, zpívanky a tanečky, logopedické říkanky a písničky, angličtina, divadlo, výlety na poníka a za kulturou, péče o vlastní zahrádku, víkendové přespání v dětské skupině a spousta dalších nadstavbových akcí pro děti.
 • Přibíráme nové děti po celý rok, pokud to dovolí kapacity.
 • Pečujeme o děti nepřetržitě celý rok kromě státních svátků. Školka bude v roce 2024 zavřená v termínech:
  Prodloužený víkend 12.4.2024
  Letní prázdniny 1.7.2024 - 12.7.2024
  Podzimní prázdniny 25.10.2024
  Podzimní prázdniny 15.11.2024
  Vánoční prázdniny 23.12.2024 - 31.12.2024

 

U nás v Elánku s námi děti objevují svět. 

 

Kdo se v Elánku stará o děti?

 

 

V naší dětské skupině mají tety následující vzdělání:

 •  Pedagogické
 •  Zdravotnické
 •  Složená odborná profesní zkouška kvalifikace chůvy pro děti v dětských skupinách při MŠMT - obdoba maturitní zkoušky.

 

 

O jak staré děti pečujeme?

 

 

- Pečujeme o děti od 1 roku do 6 let. 

- Od 8.30-15.00 organizujeme děti do 2 tříd, kdy každá se zaměřuje na specifické období dětí a má tomu uzpůsobený program a rozvojové aktivity.

 • Zelená třída - pro naše nejmenší od 1 roku. Počítáme s tím, že se u nás děti mohou učit teprve chodit a objevovat svět, takže máme veškeré zázemí v podobě různých druhů postýlek, nosítka, přebalovací pulty, dvojkočárky na procházky a hračky zaměřené na rozvíjení jemné motoriky a vnímání u nejmenších.
 • Žlutá třída - to jsou naši odrostenci, přibližně 2-3 roky, kteří například se již aktivně učí na nočník/záchod a už jsou zvyklé na tety a pravidelný chod školky. Zde se mimo jiné zaměřujeme na sebeobslužnost, rozvíjení komunikace a uchopení si základních pravidel slušného chování.

 

 

Co s dětmi děláme?

 

Máme na celý školní rok nachystané týdenní témata dle plánu výchovy a péče a hodně nás baví nadstavbové aktivity, kvůli kterým jsme často vyhledáváni. Patří mezi ně hlavně:

 

 • Návštěva statku Hejdov a jízda na ponících
 • Výlety do okolí např. na hrad Točník, Zvířátkov Olešná, Medvědárium Beroun
 • Tématické návštěvy např. Zkoumání lesa s panem Hajným, Hasičská stanice
 • Pravidelná Divadelní představení a návštěvy městské knihovny v Hořovicích
 • Cvičení s fyzioterapeutem a s projektem: Se Sokolem do života
 • Tanečně hudební aktivity po celý rok
 • Tématické celodopolední putování Dražovkou
 • Dentální prevence dětí v dětských skupinách
 • Odpolední akce pro naše školkové děti s rodiči 

A mnoho dalšího :-)

 

Naše projekty:

 

Angličtina
V každodenním programu se najde prostor pro pár slůvek angličtiny. Nejjednodušší je s dětmi začít formou demonstrace, praktické ukázky objektů a začít pojmenovávat. Děti poté už sami spojují slova a v rámci našich témat se učíme aktuální slovíčka a zpíváme anglické písničky. 
​Vše je formou hry a děti si tak vytvářejí již od mala povědomí o jiném jazyku. Angličtina je součástí každého týdenního tématu.

 

Logopedický kroužek
Víme, jak důležité je u dětí rozvíjet jejich řečové schopnosti, a proto se v každodenním programu věnujeme i tématu logopedické prevence u dětí. S dětmi cvičíme správné postavení mluvidel podle logopedických příruček zábavnou formou básniček, písniček a emotikony. Tento projekt je zprostředkován dětem díky všem tetám u nás v Elánku.

 

Se Sokolem do života
Metodika, která je pro projekt zpracovaná, vychází ze sokolského cvičení a mnohaleté praxe cvičitelek v oddílech pro předškoláky a rodiče a děti. V současné době je metodický materiál, který pedagogové dostávají v rámci projektu k dispozici, jedním z nejlépe zpracovaným materiálem osnov pro TV, který v naší republice máme. Tělesná výchova v naší skupince je založená na filozofii Sokolské všestrannosti a podporuje vztah ke sportu už od útlého věku. V naší dětské skupině tyto lekce vede zkušená teta Bára – cvičitelka všestrannosti, rodičů a dětí a předškolních dětí.

 

Dětská jóga
Dětská jóga je speciálně upravená, proto se značně liší od jógy pro dospělé. Liší se výběr cviků, prováděná dynamika a celková atmosféra, lekce musí být zábavná a hravá. Cvičením jógy se děti učí poznávat lépe své tělo a uvědomovat si jeho jednotlivé části. Dětská jóga má dokonce i vliv na lepší spánek, soustředění, rozvoji fantazie a učí úctě k sobě samému, ale i k okolí. Lekce jógy u nás vedeme zábavnou a hravou formou.

 

Tanečně hudební hrátky 

Rytmická cvičení a pěvecké aktivity spjaté s pohybem, probouzí u dětí vztah k tanci a hudbě jako takové. Zábavnou formou přibližujeme dětem zpěv a tanec, který je pro děti přirozenou součástí při vyjadřování veškerých emocí. Všem činnostem předchází motivační kruh a protažení, včetně dechových cvičení. Díky projektu děti získávají také větší podvědomí o Českých lidových písních, ale nejen to.  Tyto lekce u nás ve skupince vede teta Lucka – vzdělávací lektorka a animátorka pro předškolní a mimoškolní aktivity v oboru hudba a tanec. 

 

Sledujte nás v galerii a na www.facebook.com/ElanekHorovice

BALÓNKOVÉ HRÁTKY 26.6. 2024

Den zaměřený na procvičování barev, motoriky a sportovní aktivity. Veškeré hry budeme dělat venku. Čeká nás také piknik při svačince. Prosíme, aby děti s sebou měly batůžek a pokrývku hlavy.

MEZINÁRODNÍ DEN TRPASLÍKŮ 21.6. 2024

Ráno začneme pořádnou trpasličí tancovačkou a následně si každý vyrobí svého trpaslíka. Procházku povedeme na pískoviště a nezapomeneme na kyblíky a lopatky.

VODNÍ HRÁTKY 17.6. 2024

Den, kdy si pořádně zařádíme s vodou, budeme posílat lodičky, změníme barvu vody, vyždímáme všechnu vodu z houbiček a užijeme si další prima den. 

DĚTSKÝ DEN V PANSKÉ ZAHRADĚ

15:30-18:00 V PANSKÉ ZAHRADĚ

JÍZDA NA PONÍCÍCH
KOUTEK PRO NEJMENŠÍ
KREATIVNÍ KOUTEK
SENZOMOTORICKÉ HRANÍ
ANIMAČNÍ PROGRAM
SOKOLSKÁ VŠESTRANNOST

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 20.5. 2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

STAROČESKÉ MÁJE 16.5. 2024

Co jsou to Staročeské máje? Kdy, proč a jak se tancují?

To vše si vysvětlíme, ukážeme a naučíme.

Vyzkoušíme si kroje a nafotíme fotografie, které nám vyzdobí třídní nástěnky. 

DEN MATEK 10.5. 2024

Jak moje maminka vypadá? Co má ráda? O tom si budeme celý den povídat a vytvoříme dárky, které maminkám předáme. Naučíme se písničku: Maminko, mámo a zacvičíme si jógu.

 

 

POSLEDNÍ ČARODĚJNICKÝ REJ 30.4. 2024

Děti se mohou proměnit na strašidelné čarodějky a čaroděje. Oslavíme společně poslední rej, namalujeme si obličeje, uvaříme lektvary a odletíme na koštěti daleko před každým plamenem.

DEN ZEMĚ 22.4. 2024

Nezapomeneme na celosvětově významný Den Země. Připomeneme si, proč je důležité pečovat o naši planetu a jak přispívat k tomu, abychom si naši milovanou Zemi nezničili.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 17.4.2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

MEZINÁRODNÍ DEN ZDRAVÍ A ZUBNÍ PREVENCE 8.4.2024

Ukážeme si, jak pořádně čistit zoubky, kdy je čistit a jak se o ně starat. Ukážeme si, jak správně umýt ruce. Připomeneme si pomocí her správné hygienické návyky.

VELIKONOČNÍ DEN 25.3.2024

V tento den se děti seznamují s tradicemi v době velikonočních svátků, jak se dříve slavily a co je pro ně typické. S dětmi si ukážeme zvyky, které se dříve dodržovaly během velikonoční doby pomocí demonstračních obrázků, knih a předmětů (pletení pomlázky, barvená vejce, doba, kdy se rodí mláďata). 25.3. 2024

JARNÍ PROCHÁZKA 13.3. 2024

Jarní stezkou se dozvíme, co vše se na jaře probouzí. Jak nám začíná rozkvétat příroda, rodí se mláďata a jak se nám mění počasí. Tematickými kartičkami a úkoly se vše naučíme zábavnou formou.

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA 4.3. 2024

Projekt Se Sokolem do života je založen na pohybových aktivitách, které rozvíjejí fyzickou zdatnost, obratnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičení povede zkušená lektorka, naše teta Bára Mikulová.

ZÁCHRANÁŘ VE SKUPINCE 1.3. 2024

Pomocí veselých scének s medvědem a plyšovou sanitkou, nás záchranář Marek Hylebrant naučí, jak a kdy se volá 155 a jak pomoci někomu při úrazu. Kamarádi ze Žebrácké skupinky nás pozvali na návštěvu. Proto, je třeba vyrazit brzy. Sraz ve DS bude nejdéle 8.15 v zelené třídě. Děti s sebou do batůžku dostanou pití, svačinu a bačkůrky.

CENÍK PLATNÝ od 1.9.2024

Dětská skupina Elánek Hořovice

 

Každý den od 7:30 - 15:30 hod.

(možnost zájmových aktivit 15.00 - 17.00)

 

Tarif 7.30-15.00 *

Děti do 3 let**

Děti od 3 let

Dny v týdnu

Měsíční cena v Kć

Měsíční cena v Kć

5 dní

5.000,-Kč

8.000,-Kč

4 dny

4.900,-Kč

7.000,-Kč

3 dny

4.800,-Kč

6.500,- Kč

2 dny

4.200,-Kč

5.500,-Kč

* Ceny obsahují Tarif za celý měsíc při docházce ve schématu 2-5 dní v týdnu. Předávání dětí 7.30-8.30/14.30-15.30.

** Do 31.8., které následuje po 3. narozeninách dítěte, tedy přechod na ceník „Děti od 3 let“ vždy pouze od 1.9., které následuje po 3. narozeninách.

 

Stravné

140,- Kč / den 

Zájmové aktivity

210,- Kč / den

Individuální péče / jednorázové hlídání

250,- Kč/ hod

Pozdní vyzvednutí po domluvě

100,- Kč/ 30 min

Pozdní vyzvednutí bez domluvy

400,- Kč poplatek

 

Vysvětlivky:

Tarif – základní školné, cena za Program, péče o dítě předškolního věku dle zákona 247/2014 Sb.

Stravné – dopolední přesnídávka, ovoce, oběd, odpolední svačina, zelenina, pitný režim po celou dobu pobytu, narozeninový dort.

Zájmové aktivity – blok různorodých aktivit v čase 15:30-17:00.

Individuální péče, Jednorázové hlídání – v případě, že Dítě nemá Tarif, nebo využije den nad rámec Tarifu. Dítě do 3 let v maximální možné úhradě od rodičů dle zákona.

Pozdní vyzvednutí dítěte bez omluvy – v případě, že bez předchozí domluvy a smluvené ceny nevyzvedne Rodič Dítě včas po skončení tarifu, nebo Zájmových aktivit.

 

Příklad:

Dítě má 4.9.2024 3 roky a bude chodit do Elánka od 1.9.2024 na 2 dny v týdnu od 7:30-15:30.
4.200,- Kč – Ceník pro dítě mladší 3 let, tarif 2 dny v týdnu, konkrétně pondělí, středa.

1.120,- Kč – Stravné (za každý den dle tarifu, 4x pondělí, 4x středa, celkem 8x)

1.680,- Kč – Zájmové aktivity za každý den dle tarifu, celkem 8x , protože rodiče můžou vyzvedávat až do 17:00 (provozní doba začíná v 7:30 a končí v 15:30)

Celkem za měsíc 7.000,- Kč.

Cena za objednané služby z příkladu je konečná a obsahuje náklady za péči o dítě v dětské skupině v rozsahu 8 hodin (školné), stravné, a zájmové aktivity, tedy služby poskytované v čase od 7:30-17:00 hod.

Hlavním mottem Elánku je: „aby s námi děti objevovaly svět!“

 

Dětská skupina je pro děti ve věku 1 – 6 let, máme kapacitu 12 dětí a provoz je od 8.30 do 15.00 hod (zájmové aktivity 7.30-8.30 a 15.00-17.00). Kromě programu dětské skupiny a zájmových aktivit, nabízíme i služby individuálního hlídání dětí v prostorách dětské skupiny.

 

Poslání:

 

Vytváříme co nejpřirozenější přechod mezi rodinou a státním školstvím České republiky. Nabízíme rodinné prostředí, individuální přístup, milé a kvalifikované tety, které se s dětmi učí sebeobsluhu a vytváří bohatý program na všeobecný rozvoj dětí a poskytují jim prostor pro aktivní seberealizaci s důrazem na jejich psychické a fyzické zdraví.

 

Vize: 

 

Elánek děti všestranně rozvíjí. Respektují se týdenní témata, která pak děti provází v každé oblasti rozumové, tělesné, ekologické a estetické výchovy, jako je například hudba, sport, výtvarná výchova, cizí jazyky, výlety, zajištěný doprovodný program, rozvoj fantazie, pozornosti, socializace, verbálních schopností, sebeobsluhy atd.

 

Hodnoty: 

 

Elánek staví na hodnotách: tolerance, respektu, soudržnosti, bezpečí, důvěře, trpělivosti, zodpovědnosti a porozumění.

 

Postoj k výchově a péči: 

 

Elánek se řídí principy lidskosti, individuálního přístupu a zdravého selského rozumu s inspirací napříč výchovnými směry ve vztahu ke konkrétním dětem a situacím.

 

Metody práce s dětmi: 

 

Mezi metody se řadí především učení hrou, učení nápodobou, podpora pohybových dovedností, podpora rozvoje poznávacích procesů, her a cvičení podporující přirozený rozvoj řeči u dětí a principy vycházející z Rámcového vzdělávacího programu vydaného MŠMT.

 

V Elánku Hořovice nabízíme dětem tyto hlavní bloky aktivit:

 

 • co nejvíce času trávíme s dětmi venku na čertsvém vzduchu - za každého počasí 
 • pohybové aktivity sestavujeme na základě principů dětské jógy a sokolské všestrannosti
 • pomáháme dětem s rozvojem řeči a angličtiny
 • provázíme děti při tvoření, rozvoji fantazie a spontáních hrách
 • rádi s dětmi zpíváme, tančíme a hrajeme divadlo
 • budujeme vztah dětí k přírodě a životnímu prostředí
 • bereme děti na tématicky zaměřené výlety (návštěva na statku, hasiči, hajný, divadlo atd.), nebo organizujeme nadstavbový program u nás ve školce (canisterapie, návštěva fyzioterapeuta, ptáčníci, kouzelník, atd.)
 • úzce spolupracujeme s rodiči a pořádáme společné akce pro rodiče s dětmi v rámci dětské skupiny
 • dbáme na neustálé vzdělávání našich tet

Každý měsíc dostávají rodiše na email konkrétní plán aktivit.

 

Prosíme rodiče, aby děti vodili do školky a vyzvedávali je podle následujího rozvrhu:

 

Program:                  Přivedení            Vyzvednutí

Celý den                   08:30 - 09:00      14:30 - 15:00

Zájmové aktivity       07:30 - 09:00      14:30 - 17:00

Zakládáme si na zdravém životním stylu, jehož nedílnou součástí jsou zdravé stravovací návyky.

 

U nás:

 

 • podáváme pestrou a rozmanitou stravu, bohatou na ovoce a zeleninu,

 • jídelníček obsahuje přiměřené množství celozrnných potravin, mléčných výrobků, ryb a drůbeže

 • naše na míru připravené jídelníčky splňují výživové normy pro dané věkové kategorie

 • jídla jsou podávána 3x denně: dopolední přesnídávka, oběd, odpolední svačina

 • jídla jsou připravována jen na základě kvalitních potravin a zdrojů bílkovin, sacharidů a vlákniny: drůbeží a rybí maso, luštěniny, cereálie, ovoce, zelenina, mléčné výrobky

 • děti nedostanou sladkosti ani slazené nápoje, jídla nekořeníme

 • dodržujeme správný pitný režim

 

 

Více o cenách na http://elanek.cz/horovice/cenik

Chcete umístit dítě do této školky?

Věkové rozmezí: 1 rok - 6 let

Přihlášky příjímáme po celý rok

Volná místa

2 / 12

Kdo se u nás o děti stará?

Bc. Markéta Horníková

Jmenuji se Markéta Horníková a bydlím ve vesnici nedaleko města Zdice. Mám dva sourozence, starší sestru a mladšího bratra o 12 let. Rodičům jsem s péčí o bratra dost pomáhala. Velmi mi to bavilo a připravilo do života. Po vystudování základní školy a následně Obchodní akademie, jsem nastoupila na VŠ s ekonomickým zaměřením. Již během studií jsem přemýšlela, jakým směrem se dát a cesty mi zavedly do zaměstnání v oboru, který jsem několik let studovala. Tyto cesty nebyly, ale správné a nesplňovaly můj smysl života. Za nějaký čas začala v mém životě nejkrásnější role maminky po narození mých dvou synů. Dělají mi šťastnou. Jejich radost, láska a úsměv, je to nejkrásnější v mém životě. Moc se těším na Vaše dětičky a na to, kolik radosti a smíchu společně zažijeme. - Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M)

Lucie Šindlerová

Jmenuji se Lucie Šindlerová. Pocházím z Kařeza z velké rodiny. Od nejmladších let jsem stále v obklopení mnoha dětí. Přesto, že jsem se už během základní školy rozhodla jít cestou konzervatoře v oboru muzikál (tanec, zpěv, herectví) ke všemu jsem vždy přistupovala z pedagogického hlediska a nahlížela na látku, co jsem se učila, s vědomím, že budu vše jednou předávat dětem i já. Mám dlouholetou praxi jako vzdělávací lektor zájmových činností a provozuji několik let taneční skupinu, ve které je nejvíce dětí v předškolním věku. Absolvovala jsem kurz lektora tance se zaměřením na pedagogiku dětí, dále také pedagogický kurz pro lektory zájmových kroužků. Práce s dětmi, mě moc baví a dává mi velký smysl. Jsem moc vděčná, že jsem dostala možnost udělat si kurz chůvy a začít pracovat s vašimi dětmi. Udělám vše, co bude v mých silách, aby byli spokojené děti ale také rodiče. - lektorka tance - probíhající studium PMP - Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M)

Barbora Mikulová

Jmenuji se Barbora Mikulová. Jsem máma dvou slečen a jednoho raubíře. Pocházím z Prahy, ale tady na Hořovicku žiji už čtrnáct let. Volný čas trávím u koní, s dětmi v přírodě nebo kolem aut. Práce s dětmi mě moc baví i v Sokole, kde již několik let vedu cvičení pro nejmenší. - Maturita : obor veřejnosprávní činnost - Odborná způsobilost Chůva pro děti v dětské skupině (kód: 69-073-M) - Akreditace Dětské jógy - Certifikovaný cvičitel všestranosti v Sokole

Barbora Hlavsová

Jmenuji se Barbora Hlavsová, vyrůstala jsem v Cerhovicích, v rodině, kde na prvním místě vždy byly děti. Moje maminka pořádala tábory pro děti, kdy v průběhu let jsem se k ní mohla přidat. Spolupracovaly jsme s místní základní školou a to jako projekt Senior versus Junior, vyráběli jsme k různým příležitostem (Velikonoce, Vánoce, příchod jara či zimy…) učili se vařit, péct, povídali jsme si o životě, a to vše již od útlého dětství. Dostala jsem příležitosti pracovat s dětmi, a proto jasná volba střední školy byla pedagogická. Pak následně práce v Elánku, která mě díky zkušenostem zcela naplňuje. Jelikož už mám doma také svého malého parťáka, o to víc se mi otevřel dětský svět. Více jsem porozuměla dětským potřebám a lépe si nyní dokážu poradit s dětským pláčem i radostmi. Střední pedagogická škola - Pedagogické lyceum

Marcela Benetková

Jmenuji se Marcela a jsem taková elánkovská babička. Pracovat ve školce bylo vždy mým snem a konečně jsem se k tomu dostala. Děti mě provází celým mým životem. Spousty rodičů, kteří k nám do školky vodí děti, jsem poznala už jako miminka v porodnici, kde jsem v Hořovicích 40 let pracovala. Ale to mi nestačilo a chodila jsem vždy ještě k tomu pomáhat hlídat děti do rodin. - zdravotní sestra

Co o nás říkají rodiče?

Chodíme do Elánka teprve krátkou dobu. Ale musím tety a všechny kdo s chodem skupiny má co dočinění, moc pochválit. Patrik začal chodit, na dva dny v týdnu, hned ve 13 měsících, protože jsem pracovně velmi vytížená. Rychle se adaptoval a je moc spokojený. Ještě než nastoupil, vše tety zajímalo, co a jak máme, aby byla adaptace co nejlepší. Na všechny změny hned reagují. Děti chodí každý den ven, jezdí na výlety, pořádají setkání a různé akce. Moc děkuji za přístup, mělo by to tak být všude :-).

paní Michaela V.

Školku Elánek bych moc ráda doporučila všem rodičům. Velmi milý přístup k dětem, ale i (někdy hysterickým) maminkám. Skvělé aktivity a zábava pro děti. Školka je skvělý start do života pro malé děti. Od 2let se naše Eliška v Elánku učila : nebýt závislá na rodičích, sama jíst, poslouchat, prostě být součástí kolektivu. Dnes bych to za nic neměnila. Moc děkuji Elánku!

Paní Veronika Č.

Dcerka Isabelka do školky dochází již od svých dvou let a popravdě s velkým nadšením. Vždy se těší na paní učitelku NIKY. :) Zázemí je pro děti velmi pěkné, čisté a moderní. Školka má dostupné velké venkovní hřiště a nabízí pestrý program pro děti. Školku můžu vřele doporučit.

Pan Radek L.

Do školky Elánek začala chodit nejdříve dcera ve 2,5 letech. Naučila se samostatnosti, práci v kolektivu, měla možnost osvojit si různé techniky tvoření a byla moc spokojená. Následně bez problémů a bez pláče zvládla nástup do státní školy s celodenním režimem. Po pozitivní zkušenosti jsme se rozhodli na dva dny v týdnu umístit do školky i syna, kterému bylo tehdy jen 1,5 roku. Okamžitě se začlenil do kolektivu, tety si oblíbil a získal důvěru v sebe i okolí. Naučil se spolupráci a vytváří spoustu krásných děl. Moc se mi líbí, že se ve školce hodně zpívá i tančí, a že jsme vždy informováni o průběhu dne našeho dítka. A to krásné přivítání a objetí při vyzvedávání ze školky stojí za to. Komunikace s tetami je výborná. Vždy rádi vyjdou vstříc nebo poradí. Rozhodně našeho kroku nelitujeme. Školka velmi pozitivně přispěla k rozvoji osobnosti obou našich dětí.

paní Kateřina H.