Kdo je Elánek?

ELÁNEK je postavička s elánem do života, která kráčí vstříc novým dobrodružstvím.

ELÁNEK moderní koncept vedení soukromých školek a jeslí, které vychovávají zdravé, schopné, kreativní a sebevědomé děti.

ELÁNEK děti naučí vše, co potřebují vědět a navíc nabízí angličtinu, hudební výchovu, výtvarku i sport.

ELÁNEK má skvělý tým lidí, kterému můžete bez starosti svěřit své děti a spolehnout se, že o ně bude výborně postaráno.

Našim cílem je, aby děti s Elánkem objevovaly svět

52

Kolik je Elánků v ČR?

156

Kolik má Elánek pečujících osob?

4895

Kolik dětí naše školky již navštívilo?

Proč do školky k Elánkovi?

Můžete si vybrat konkrétní dny v týdnu. vaše dítě k nám může docházet i nepravidelně!

Můžete si vybrat konkrétní dny v týdnu. vaše dítě k nám může docházet i nepravidelně!

Vysoká kvalita učitelů, spolehlivost, důvěra

Vysoká kvalita učitelů, spolehlivost, důvěra

Časté dotazy rodičů

Jaké jsou podmínky pro přijetí? Co všechno musí dítě umět? Jsou plenky problém?

Splněné povinné očkování (Hexavakcína ve schématu 2+1 a základní dávka MMR) a věk min. 12 měsíců. Žádné další speciální nároky na Děti kladeny nejsou, a tak ani plenky nejsou překážkou. U dětí ve věku okolo 3 let je zde však předpoklad, že se dokáží alespoň částečně obléknout, najíst a vyjádřit svoji základní potřebu.

Jak Vám můžeme pomoci?

Pokud chcete umístit dítě do některé ze školek, pošlete nezávaznou přihlášku do Vámi vybrané pobočky Elánka. Pokud chcete vlastní školku, napište na info@chciskolku.cz.

Přijímáte děti v průběhu roku?

Ano, děti přijímáme neustále, dovoluje-li nám to kapacita zařízení. Nezávaznou přihlášku z webových stránek www.elanek.cz doporučujeme poslat nejpozději měsíc před plánovaným nástupem do zařízení. Místo je pak možné rezervovat Vám hned v momentě, kdy bude podepsána Smlouva o poskytnutí péče o dítě předškolního věku a zaplacen rezervační poplatek (který je odečten od první faktury, tedy rodič neplatí nic navíc).

Čím se jednotlivé školky liší?

Umístěním – Elánka už najdete napříč ČR Věkem dětí – nabízíme pobočky od 1 roku až do zahájení povinné školní docházky Kapacitou – máme školičky s kapacitou od 6 až do 24 dětí Počtem tet na počet dětí– o děti pečují vždy profesionálky v počtu 4-8 dětí na jednu pečující osobu Zaměřením – některé pobočky se více zaměřují na jazyk, jiné na sport, či hudbu a další Frekvencí docházky – vyberte si pobočku s možností 1-7 dní docházky, nebo nepravidelné Další nabídkou – některé pobočky nabízí i odpolední kroužky a další aktivity

Co je Elánek?

Elánek je síť dětských skupin, které jsou správným začátkem pro Vaše děti. Nabízíme více než 50 poboček napříč celou ČR. Naším cílem je rozvíjet osobnost samostatného, schopného, sebevědomého a tvůrčího jedince. Školky a jesle Elánek mají koncepci s reálnou vizí, posláním, hodnotami, postojem k výchově a péči, podmínkami a metodami práce s dětmi, které si podrobně můžete přečíst v Plánu výchovy a péče, a především zažít osobně. Hlavním mottem je: "aby s námi děti objevovaly svět!"

Kdo je Elánek?

... je postavička s elánem do života, která kráčí vstříc novým dobrodružstvím. ... je moderní koncept vedení soukromých dětských skupin, školek a jeslí, které vychovávají zdravé, schopné, kreativní a sebevědomé děti. ... děti naučí vše, co potřebují vědět, a navíc ještě angličtina, hudební výchova, výtvarka i sport. ... má skvělý tým lidí, kterému můžete bez starosti svěřit své děti a spolehnout se, že o ně bude výborně postaráno.

Vybrali jste si školku, ale není volné místo?

Nechte nám kontakt a my vám dáme vědět, jakmile se místo uvolní!